Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Yemek Odası ve Yemek Masası Modelleri

Modern çağ ile birlikte gelişen mobilya sektöründe kendi tasarımları ve imalatı ile marka haline gelmiş olan BedriKorkmaz.Com butik mobilya imalatı hizmetleri arasına kattığı modern ve klasik olarak her türlü göz zevkine ve konfora hitab eden yemek odası modelleri ile büyük beğeni toplamıştır.

Ürettiğimiz tüm mobilya ürünlerinde olduğu gibi yemek masası ve yemek odası takımı modellerimizde kaliteye, estetiğe ve konfora en üst düzeyde özen göstermekteyiz. İtalyan tasarımcıları ile yapmış olduğumuz özel ortak çalışmalarımız ile ülkemizde pekte bulunamayacak, eşi benzeri olmayan modern yemek odası modelleri koleksiyonumuzu yüzlerce model ile oluşturmuş bulunmaktayız.

Kalite, konfor ve model çeşitliliği ile mutlaka zevkinize hitab edicek bir modelimizi beğeniceğinizden eminiz. Modellerimiz içerisinde size veya ev dekorasyonunuza hitab eden modelimiz yok ise size özel tasarımlar ile dilediğiniz renk ve ölçüde yemek masası ile yemek odası takımları üretebiliyoruz.

Yemek odaları için ürettiğimiz eşyalarda genelde masif (gerçek saf ağaç) kullanmaktayız. MDF ile üretmiş olduğumuz modellerimizde 1.sınıf kalitede mdf ile üretilmektedir. Ürünlerimizde kullanılan tüm malzemeler civatasına kadar 1.kalite ürün olup uzun süre kullanabileceğiniz derecede kaliteli ürünlerdir.

Misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamak için BedriKorkmaz.Com sitemizdeki modellerimize mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.
İletişim için info@bedrikorkmaz.com mail adresini veya 0212 286 32 33 telefon numaramızı kullanabilirsiniz.

Comments are closed.

Post Navigation