Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Vestiyer

Vestiyerler, evlerde kullanım alanı bulduğu gibi otel ve lokantalarda da kullanılmaktadır. Daha çok giriş bölümünde yer almaktadır. Nedeni ise kapıdan ilk girdiğimiz zaman şapka, ayakkabı ya da montumuzu çıkarıp koyabilmemizdir.
Vestiyer evimizin yapısına uygun olarak seçmemiz gereken mobilyalardır. Eğer ilk girişte değil de diğer mobilyalarımız ile daha çok iç içe olacaksa diğer mobilyalar ile renk ve model açısından uyumuna dikkat etmemiz gerekir. Büyük olması ya da daha geniş olması odaya ya da koyacağımız alana bağlıdır. Ne kadar büyük olursa o kadar kullanışlı olacağınıza inandığımız vestiyerleri, crop mobilya olarak özen ile imal etmekteyiz.

Dilerseniz evinize gelip ölçü alarak işinde uzman kadromuz ile birlikte tasarlayabiliriz ya da dilerseniz crop mobilya olarak hazır olarak sunduğumuz modellerden seçebilirsiniz. Son yıllarda ilginin giderek arttığı bir mobilya çeşidi olan vestiyer modelleri klasik ve modern olarak ikiye ayrılmaktadır. Eğer diğer mobilyalarınız klasik tarzda ise vestiyerinizi de onlara uygun olarak seçmenizde fayda vardır diye düşünüyoruz. Modern mobilyalara sahip iseniz de onlara uygun olarak modern vestiyer tercih etmenizi öneririz.

Vestiyeri ilk girişte kullanmak durumunda iseniz de yine modeline, rengine dikkat etmeniz gerekir ki gelen misafirlerinizi iyi bir mobilya ile karşılamış olun. Crop mobilya olarak, ister aynalı vestiyer, ister kapaklı vestiyer, ister iseniz de tasarım vestiyer olmak üzere birçok vestiyer çeşidini sizler huzuruna sunmaktayız.

Crop mobilyadan dilediğiniz vestiyeri seçme hakkına hatta hayallerinizde ki vestiyeri isteme, yaptırma şansına sahipsiniz.En kısa zamanda sizi mobilya mağazamıza bekleriz.

Tüm vestiyer modelleri için: http://www.cropmobilya.com/vestiyer.html

Comments are closed.

Post Navigation