Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Tv Ünitesi Modelleri

Günün yoğun temposunda üzerinize düşen yorgunluğu tv karşısında atmak herhalde her kesim için aynıdır. Fakat tv izlerken yorgunluğu atmak yerine tv nin bulunduğu açı sizi daha fazlada yorabilir. Bu açıdan tv ünitelerini standart ölçülerde değilde evinize özel ölçülerle yaptırmak sizler için daha iyi olacaktır. Tv ünitesi modellerimizin tümü kişiye özel üretimler olduğu için sitemiz üzerinden beğenmiş olduğunuz bir tv ünitesi modelini evinize uyarlamak da bizim işimiz. Sizlerin yapması gereken sadece mobilyalarınıza uygun ve sizin zevkinize göre bir tv ünitesi modelini sitemiz üzerinden beğenmenizdir.

Tasarımcılarımız seçmiş olduğunuz tv ünitesi modelini belirlemiş olduğunuz köşenize göre tekrardan dizayn etmekte ve evinizin ölçülerine göre uyarlamaktadır. Özel üretim sayesinde tv nin hangi köşede bulunabileceği ve tv nin ne kadar yüksekte olabileceğine kendiniz karar verebileceksiniz. Belirtmiş olduğumuz kriterler kapsamında hem evinize uygun bir tv ünitesi olacak hemde tv izlerken daha fazla yorulmak yerine yorgunluğunuzu tam manasıyla üzerinizden atacak ve tv keyfine en üst seviyede sahip olacaksınız.

Modern Tv üniteleri İmalatı

BedriKORKMAZ.com’ da sizlere bir çok kategoride olduğu gibi tv ünitesi modellerinde de onlarca ürün sergilenmektedir. Ürünlerin tümünde özel işçilikler söz konusudur. Tv üniteleri imalatlarında 1. sınıf ahşap ve aynı kalitede mdf kullanılmaktadır. Kişiye özel imalatlarımızla evinizde size özel bir dizayna sahip olabilirsiniz. Site üzerinden beğenmiş olduğunuz modellerin tümü tamamen sizlerin ev ölçülerine göre üretilmektedir. Kalite anlamında hiçbir sorumluluktan kaçmayan firmamız ahşap kalitesinde olduğu gibi mobilya üzerindeki aksesuarlarda da birinci sınıf malzemeler kullanmaktadır.

 

Comments are closed.

Post Navigation