Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Şifonyer Modelleri

Şifonyer ModelleriEn yeni şifonyer modelleri ile odanızı farklı bir havaya bürümek ve odanıza modern bir görünüm kazandırmak ister misiniz? İhtiyaçlarınıza özel ölçülerle tasarlanan şifonyerler ahşap, MDF lam ve MDF lake seçenekleriyle sizlerle buluşuyor. Profesyonel mobilya tasarımları konusunda hayallerinizdeki şifonyer modelini tasarlayan firmamız sizler için sürekli yeni modeller dizayn edilmekte ve bir çok mobilya kategorisinde sizlere kişiye özel imalat hizmeti vermektedir.

2013 şifonyer modelleri ile eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebileceksiniz. İçerisinde sizlere kolaylık sağlayacak ve ergonomiyi sunacak kolay kullanılabilirlik ve açılırken rahatça çekeceğiniz, kapatıldığında otomatik olarak duraklayan ve arkasından kendiliğinden kapanan mekanizmalar sayesinde mobilyanınızın mekanizma ömrü daha fazla olacaktır.

Gün geçtikçe gelişen dizaynlar arasında yer alan şifonyer seçenekleri ahşabın doğal renkleri ve doğallıkla birlikte gelen zarafeti ile odanızda eşsiz bir tasarımla birlikte sizlere sunulmakta ve dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz modeller firmamız tarafından sizlere özel olarak üretilmektedir.

Firmamız sizlere şifonyer çeşitleri olarak aynalı şifonyer modelleri, klasik şifonyer modelleri ve modern şifonyer modelleri sizlere sunulmaktadır. Farklı bir tasarım istemeniz doğrultusunda gerekli çizimler sizinle beraber yapılmakta ve onayınız doğrultusunda üretim işlemi başlamaktadır. Beğenmiş olduğunuz şifonyer modelinin siparişini vermek için gerek sitemizde iletişim bölümünde bulunan telefonlardan bizlere iletebilir, gerekse online sipariş panelinde bizlere siparişlerinizi iletebilirsiniz. Şifonyer modelleri için verecek olduğunuz siparişler, iş yoğunluğuna göre şifonyer modeline göre üretim süresi değişkenlik gösterebilmektedir. Bu husus siparişinizi verme aşamasında sizlere belirtilmektedir.

Firmamızda üretilen şifonyer modelleri ve diğer mobilyalar içinde şu şekilde bir alternatife de sahipsiniz. Diyelimki sayfamız üzerinden bir model beğendiniz fakat tam olarak size hitap etmiyor veya sizin isteklerinizi tamamen karşılayacak seviyede değil. Bu sebepten dolayı karamsarlığa kapılmanıza gerek yok! Çünkü firmamız kişiye özel butik üretim yaptığı için dilediğiniz model üzerinde istekleriniz doğrultusunda değişiklikler yapabilir veya size özel tasarımlarında imalatlarını yapabilirsiniz. Tüm şifonyer modellerimiz için http://www.cropmobilya.com/sifonyer.html bağlantısından yararlanabilirsiniz.

Comments are closed.

Post Navigation