Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Raylı ve Sürgülü Masif Gardrop Modelleri

Modern çağ ile gelişen mobilya sektöründe evimiz için yaşamımızı kolaylaştıran bir çok mobilya eşyası bulunmaktadır. Yatak odalarının vazgeçilmezi olan radlı dolap mobilyamız sayesinde hem kuyafetlerimizi gönül rahatlığı ile muhafaza edebiliyor hemde odamızın dekorasyonuna çok büyük katkılar sağlamış oluyoruz.

Kıyafetlerin dolap dışında muhafaza edilmesi tozlanmasına ve dağınıklığıa sebebiyet vermektedir. Bu nedenle her yatak odasında mutlaka bir gardrop bulunması gerekmektedir. Kullanım kolaylığı ve alan tasarrufu açısından sürgülü gardrop tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Dolap seçiminde önemli hususlardan biride aynalı olmasıdır. Genelde yatak odasında kıyafet değişir veya kıyafet deneriz ve makyaj gibi genel bakım işlerimizide yatak odamızda yaptığımız için gardrop üzerinde bir boy aynası olması gerekmektedir.

Gardrop tercih ederken kaliteli ve uzun ömürlü olmasınada gayret gösterilmelidir. Crop Mobilya olarak ürettiğimiz masif gardrop modelleri ile uzun süre tahriş olmadan kullanabilen ve ekonominize büyük katkı sağlayan çalışmalar yapmaktayız. Dış renklendirme için kullanılan boyalardada sağlık ve kalite standartlarına uygun olmasına en üst düzeyde özen gösterilemktedir. Akzo Nobel, Sayarlack, Lake gibi kurşunsuz poliüratan insan sağlığını tehdit etmeyen ve sağlık kuruluşlarının onay verdiği boyalar kullanılmaktadır. Bu boyalar hem kolay kolay deforme olmaz hemde herhangi kanserojen madde içermezler.

Sizde Crop Mobilya kalitesi ile sürgülü masif gardolap sahibi olmak isterseniz bizimle iletişim kurunuz.

Site: www.cropmombilya.com
Email: info@cropmobilya.com
Tel: 0212 286 32 33 | Fax: 0212 286 32 47
Adres: Pınar Mh. Çamlıbel Cd. No:48/A Maslak/Sarıyer/İstanbul

Comments are closed.

Post Navigation