Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Patron Masası

Makam odaları şirketinizdeki üst düzey yöneticiler ve şirket sahiplerinin bulunduğu odalardır. Bu odaların mobilyaları ise oldukça etkileyici tasarımlar ile dizayn edilmektedir. Şirketinize gelen önemli misafirlerinizi bu odada ağırlayabilmek ve onlarla yapabileceğiniz anlaşmalar öncesi şahısların üzerinde etkileyici bir izlenim bırakmak bu açıdan sizin elinizdedir.

Crop mobilyada üretilen makam odaları size özel ölçülerle üretilmekte sizin zevikinize göre dizayn edilmektedir. Kişiye özel mobilya üretimi sağlayan firmamız sabit modellere bağlı kalmayıp kişiye özel tasarımlar ile mobilya imalatı yapmaktadır.

Makam masası ( patron masası ) yöneticiler için oldukça önemlidir. Görünüşü ve kullanılabilirliği dikkat edilmesi gereken hususlar arasında önceliklidir. Yöneticiler şirketin büyük bir bölümünün evraklarına sahip ve birçok konuya birden hakim olmaktadırlar. Bu açıdan gün içerisinde bir çok konu ile aynı anda ilgilenmektedirler. Makam masası ne kadar kullanılabilir alana sahipse bir çok evrakada rahatlıkla aynı anda hükmedebilinir. Aksi halde dar bir makam masası olsa birçok evrak birbirine karışır ve bir türlü konuyu toparlayamazsınız. Bu açıdan masa kullanılabilirliği çok önemlidir.

Diğer bir tabirle patron masası ne kadar modern ve etkilyeci bir görünüme sahipse gelen misafirler üzerinde de o kadar etkileyici ve zengin bir görünüm sayesinde misafiriniz üzerinde kalıcı bir güven sağlayabilirsiniz. Makam masası ve patron masası bir çok çeşitte üretilebilmektedir. Bunlar klasik makam masası, modern makam masası, lükens ayaklı ve metal ayaklı makam masası olarak üretilebilmektedirler.

Sizlerde aralarından seçeceğiniz bir patron masası ( makam masası)ile odanızın görünüşüne zengin ve şık bir görünüm katarak misafirlerinizi nezih bir ortamda ağılabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Post Navigation