Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Otel Odası Mobilyası

Oteller birçoğumuzun hayatının belli dönemlerinde uğradığı, rahatlık, konfor ve ergonomi beklediği konaklama merkezleridir. Bu rahatlık ve konforu sunabilmek için en önemli noktalardan biri de otel odası mobilyası diyebiliriz. Müşterinin, konaklama esnasında otelin odalarının mobilyalarını kaliteli bulması, bir sonraki ziyaretinde tekrar konaklaması için otele artı puan kazandıracak bir etkendir. Otel odası mobilyaları çok fazla göz yoran detaylar bulundurmamalı, konuklara evlerinin rahatlığını sunabilecek yapıda modern ve kolay kullanımlı olmalıdır.

Günümüzde otellerin büyük bir çoğunluğunda eskiden kullanılan ağır işçilikli klasik mobilyalar yerine daha minimal tasarımlara sahip daha modern mobilyalar tercih edilmektedir. Oteller arası rekabetin bu kadar yoğun yaşandığı bir dönemde konuklarınıza verdiğiniz önemi en iyi şekilde onlara sunacağınız odaların konforu ile gösterebilirsiniz. Otel odası mobilyası konusunda otelin tarzına ve müşteri segmentine göre masif doğal ağaç veya mdf ile üretilen mobilyalar imal ediyor, montaj ve kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Odanın nasıl dekore edileceği konusunda otel yetkililerinden gerekli ölçü ve brifleri aldıktan sonra bir oda için örnek dekor ve otel odası mobilyası tasarımını bilgisayar ortamında 3 boyutlu hazırlayarak onay alıyor, gerekli kaplama malzemeleri ve ağaç seçimlerini gerçekleştirdikten sonra üretime geçiyoruz. Odaların mobilyaların imalatı esnasında atölyemizi ziyaret edebilir, şeffaf üretim politikamızı yakından izleyebilirsiniz. Üretilen mobilyaların kurulumu için verdiğimiz süreye hassasiyetle sadık kalıyor ve bu sorumlulukla çalışıyoruz.

Size zengin ürün, malzeme ve model seçeneği sunabilmemiz için bize 0212 286 32 33 nolu telefondan veya info@otel-dekorasyonu.com mailimizden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Post Navigation