Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Otel Mobilyası

Oteller için özel olarak tasarlanıp üretilen mobilya modellerimiz ile müşerilerinizi en nezih ve konforlu odalarda misafir edebiliceksiniz. Yoga Mimarlık olarak otel odası, otel lobisi gibi bütün kullanım alanları için özel otel mobilyaları üretmekteyiz. Lobiler için tasarlanan koltuklar ile konuklarınıza mükemmel bekleme alanları yaratbilirsiniz. Gerek modern gerek antik görünüme sahip konforlu mobilyalar ile müşterilerinizi en iyi şekilde memnun edeceksiniz.

Otel odaları içinde özel olarak tasarlanmış en üst seviyede konforlu modellerimiz ile müşterilerinizi güzel ve rahat bir gece gercirerek size minnettar olacaktır. Konforlu yataklar, modern dolaplar, masalar sandalyeler ve diğer tüm ahşap otel mobilyası ürünleri sizlere özel tasarlanarak otelinizin konumuna müşteri kesimine ve otel görünümüne dekorasyonuna uygun olarak size özel tasarımlar sunuyoruz.

İşinde uzman mimar, mühendis ve mobilya ustaları ile son derece profesyonel çalışmalar ortaya koyan Yoga Mimarlık firmamız İstanbul ve çevresinde bir çok otel işletmenin hamam ve mobilya dekorasyon hizmetlerini başarı ile yapmıştır. Firma olarak ucuz ve kalitesiz ürünlerden kaçınarak en kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler kullanarak maddi tasarruf yapmanızada yardımcı olmaktayız.

Kullanılan ürünler 1.kalite mdf-ağaç olup boya olarak lake, subazlı ve kurşunsuz poliüretan gibi insan sağlığına zararsız sağlık kuruluşlarının onayladığı boyalar kullanılmaktadır.

Site Adresimiz: http://www.otel-dekorasyonu.com

Bir Cevap Yazın

Post Navigation