Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Okul Sırası ve Masası

Öğrencilerin derslerine tam olarak konsantre olabilmeleri için ortam çok önemlidir. Çünkü öğrenci en ufak bir ses duysa bile hemen oraya yönelir ve dersteki konsantresi hemen bozulur. Öğrencilerin güzel bir şekilde sıkılmadan ve ortamdan kopmadan rahat bir şekilde ders dinleyebilmeleri için çalışma alanları ve oturma alanları bu etkenler arasında çok önemlidir.

Bu yüzden okul sırası her ne kadar basit bir araç olarak gözüksede çok önemli etkenleri mevcuttur. Öğrenci eğer ki masası ile oturak arasında sıkışıyorsa ve kullanım alanı darsa öğrenci o sıkıntısından dolayı bir türlü derse konsantre olamaz bu açıdan okul sırası ölçüleri çok net bir şekilde ve standartlara uygun olarak üretilmelidir.

Bunun dışında çift kişilik okul masası için ise şu etkende çok önemlidir. Okul masası üzerindeki çalışma alanı çift kişilik okul masasında oturan öğrenciler ekstra olarak bulunan kitaplarını bir yerler koymaları gerekir ki çalışma alanında boş yer yaratabilsin. Bunun için okul masası imalatında bu fonskiyonlar iyi düşünülmelidir. Okul sırasında koltuk ile masa arasındaki mesafe kadar enine uzunlukta önemlidir. Öğrenciler ders dinlerken biribirinden bağımsız olacak şekilde oturabilmelidirler. Aksi takdirde birbirine rahatsızlık verirler ve ders ortamından tamamen kopabilirler.

İmalat aşamasında bunların iyi düşünülmesi gerekmektedir. Aksi takdirde hernekadar modern ve kaliteli okul sırası yaptırsanızda öğrencilerden bir verim alamadıktan sonra hepsinin boş olma olasılığı çok yüksektir.

Troya firması belirtmiş olduğumuz bu okul sırası özelliklerinin hepsini sizlere sağlamakta ve kalite olarak 1. sınıf işçilik ve malzeme ile sizlere modern okul masası üretmektedir. Sizlerde firmamız ile iletişime geçmek isterseniz. Adres ve telefonlarımız şu şekildedir.

Troya Okul Mobilyaları : Çamlıbel Cad. Fikri Sok. No:8 Pınar Mah. Maslak / İSTANBUL Telefon : +(90) 212 286 32 33 E-Mail : info@okulsiramasa.com Web: http://www.okulsiramasa.com

Bir Cevap Yazın

Post Navigation