Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Müdür Odası

Kaliteli ve kullanılışlı bir müdür odası için Troya firması vazgeçilmezler arasında. Özel ölçülere göre mobilya imalatı yapabilen firmamız sizlerin isteklerine göre mobilya üretimi yapabiliyor. Son olarak MEB’ den gelen açıklamaya göre okul müdürleri ve yardımcıları aynı odayı paylaşacaklar. Bu açıdan önceden tek olan müdürler şimdi yardımcısı ile aynı odada görev yapacak. Bu açıdan mobilyaların kullanışlı olması ve çalışma alanlarının üst seviyede olması çok önemlidir.

Odalarda saklanan bir çok belge için dolaplar vazgeçilmezlerdir. Standartlar dışında okul belgelerinin saklanma biçimine uygun dizayn ve uzun ömürlü birinci kalite üretim Troya okul mobilyalarında. Müdür odası mobilyaları bilindik üzere makam masası ve evrak dolaplarından oluşmaktadır. Diğer elektronik cihazlar için ise kullanışlı masaların yapılması şarttır.

Kullanışlı bir alan ve birinci kalite ahşapta üretilen müdür odası için özel ölçülerle sipariş vermek isterseniz, Troya okul mobilyaları iletişim : +(90) 212 286 32 33

Adres: Çamlıbel Cad. Fikri Sok. No:8 Pınar Mah. Maslak / İSTANBUL

Web : http://www.okulsiramasa.com

E- Mail : info@okulsiramasa.com

 

Bir Cevap Yazın

Post Navigation