Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Modern Yatak Odası

Modern yatak odası modelleri Crop Mobilya da. Crop mobilya yatak odası üretimlerinde birinci sınıf malzeme kullanmakta ve en üst seviye işçilik ile kişiye özel yatak odası üretmektedir. Yatak odası üretimlerinde ahşap kalitesi, boya ve malzeme kalitesi en üst düzeydedir. Bu sayede Crop mobilyadan alacak olduğunuz yatak odası modelleri oldukça uzun ömürlü olmaktadır.

Kullanılan malzemelerde 1. sınıf çamsan ağaç kullanılmakta ve modeline görede 1. sınıf mdf kullanılmaktadır. Yatak odası üretimlerinde sayerlack ve akzonobel su bazlı kurşunsuz boya kullanılmaktadır. yatak odası modelleri üretiminde ayrıca kullanılan ekstra malzemelerde blum ve hafele marka malzemeler kullanılmaktadır. Yatak odası takımları evinize özel ölçülerle üretilmektedir.

Siparişleriniz doğrultusunda mimarlarımız evinizde ölçümleri yapmakta ve evinize özel ölçülerle yatak odası üretimi yapılmaktadır. Üretim süresi yatak odası modellerine göre ve sipariş yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu durum sipariş tesliminizde sizlere tebliğ edilmektedir. Yatak odası modellerinde evlerinize özel ölçüler alındığı için oda içerisinde rahat dolaşım sağlayabileceğiniz şekilde ölçümler yapılmaktadır. Aynı zamanda yatak odası takımları için kullanılabilirliği ön planda tutulmaktadır.

Bu kısım sizlerin isteklerine görede değişkenlik gösterebilir. Belirli bir isteğiniz yok ise eğer mimarlarımız genel ihtiyaçları dikkate alarak yatak odasını tasarlamaktadır.

Comments are closed.

Post Navigation