Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Mobilya Markaları

Günümüz çağında hayatımızın en önemli eşyaları haline gelmiştir mobilya. Kullanım alanı oldukça geniştir. Ev ve işyerlerinde dekorasyon ve konfor açısından en önemli rolü oynamaktadır mobilyalar. Mobilyalar dekorasyon amacından daha çok kullanım amaçlıdır. Sürekli kullanılan eşyalar olduğu içinde mutlaka kaliteli mobilya seçimi yapılmalıdır.

Ülkemizde bir çok kaliteli mobilya markaları vardır. Bunların bir çoğu sanayileşmiş ve büyük fabrikalarda otomatik makineler ile mobilya üretimi yapmaktadır. Bazı mobilya firmalarıda en kaliteli mobilya markası olmak için butik tarzı mobilya imalatı yapıp pazarlamayı hedeflemiştir.

Crop Mobilya butik mobilya pazarında en kaliteli mobilya markası olmayı hedeflemiş ve pazarında oldukça güven ile beğeni elde etmiş bir firmadır. Diğer mobilya markaları ile arasında bir çok vardır. Bunların başında kişiye özel mobilya üretimi yapılmasıdır. Crop Mobilya bünyesinde bulunan işinde uzman mimar, mühendis ve mobilya tasarım uzmanları ile birlikte kendi tasarımlarını ortaya çıkarıp imalatının yapılmasıdır.

Crop Mobilya yı kaliteli kılan diğer hususlar ise kullandığı malzemelerin 1.sınıf malzemeler olmasıdır. Kullanılan ahşap malzemeler 1.sınıf mdf masif gibi en kaliteli ürünlerdir. Metal bağlantı elemanlarıda oldukça kaliteli paslanmaz çelik olup ses çıkarma durumlarına karşı etkilidir. Kullanılan boyalar ise sağlık kuruluşlarının onayladığı ve önerdiği insan sağlığını tehdit etmeyen suz bazlı, kurşunsuz poliüretan, lake boyalardır.

Bir Cevap Yazın

Post Navigation