Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Koltuk Takımı

koltuk takımı
2012 yılının en ilgi çekici modelleri crop mobilyada. Butik mobilya üretimini kendine prensib edinen Crop mobilya bu yolda önemli adımlar atmaktadır. Geniş bir üretim alanına sahip olan firmamız sizlere koltuk takımı üretimide yapmaktadır. En güzel koltuk takımı modellerini sizler için üreten firmamız üretim esnasında birinci kalite malzemeler kullanmaktadır. Kumaş kalitesi ve ahşap kalitesi birinci seviyede olan bu takımlardan gözünü alamayacaksınız.

Modern koltuk takımı ile kalite ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret esnasında dilediğiniz koltuk takımı modelini seçip siparişinizi dilerseniz online olarak dilerseniz telefon aracılığı ile verebilirsiniz. Koltuk takımı üretim aşaması modelden modele zaman farklılığı göstermektedir. Koltuk takımı üzerinde dilediğiniz oynamayı yapabilir veya kendize özel bir tasarım ile koltuk takımı üretimini kendi tasarımınızla yapabilirsiniz. Üretim esnasında mobilya ham olarak oluşturulduğunda sizleri imalathanemize çağırıyor ve üretimi aşama aşama takip edebiliyorsunuz.

Sizlerde koltuk takımı üretimi yaptırmak isterseniz Crop Mobilya ideal firmalar arasında yer almaktadır. Crop mobilya konum olarak İstinyepark avm arkasında Maslak / İstanbulda. Telefon numarası : 0212 283 3233′ dür.

Bir Cevap Yazın

Post Navigation