Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Kitaplık

Ev, ofis, işyeri ve tüm kamusal binalarda dekorasyon ve ihtiyaca yönelik olarak kullanılan kitaplık üretimine aralıksız olarak devam etmekteyiz. Klasik ve modern olarak tasarlanan yüzlerce çeşit ahşap kitaplık modelleri ile sizde mekanlarınıza ayrı bir hava katabilirsiniz.

Severek okuyup uzun süre tahriş olmadan himaye etmek istediğiniz değerli kitaplarınızı en güzel şekilde koruyacağınız tek yer kitaplık olsa gerek. Hem kitaplarınızı korumak hemde odanızda güzel bir görüntü oluşturmak için size en uygun kitaplık modelini seçmelisiniz.

Dosya, klasör ve kitap yüksekliğine uygun raf aralıkları ile standarlara en uygun şekilde kitaplık imalatımız bulunmaktadır. BedriKorkmaz.Com sitemizde yer alan modeller içerisinden beğeniceğiniz modelin sizin talepleriniz doğrultusunda farklı renk, tasarım ile size özel ölçülerde üretebilmekeyiz. Ayrıca size özel tasarım hizmetide sunmaktayız.

Üretmiş olduğumuz tüm kitaplık modelleri 1.sınıf malzemeler kullanarak tahriş olmadan uzun süre kullanmanızı sağlamaktayız. Ürünlerimizde 1.sınıf kalite mdf ve gerçek ağaç (masif) kullanarak kaliteyi en üst seviyede tutmaktayız. Kullanılan boyalarda ise kaliteye ve aynı zamanda sağlık standartlarına en uygun su bazlı, sayarlack, lake gibi kurşunsuz poliüretan insan sağlığını tehdit etmeyen, kanserojen madde içermeyen, sağlık kuruluşlarının onay verdiği boyalar kullanmaktayız.

Kitaplık tasarımlarda sizde BedriKorkmaz.Com kalitesini yaşamak istiyorsanız mutlaka www.bedrikorkmaz.com web sitemizdeki modellerimize göz attıktan sonra bizimle irtibata geçmelisiniz.

Comments are closed.

Post Navigation