Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Kitaplık Modelleri

Kitap okumak, insana çok şey katan kültür seviyemizi arttıran önemli bir faliyettir. Kitap okumak, düzenli ve kaliteli bir kitaplık sayesinde daha keyifli hale gelir. Aradığınız kitabı rahatça bulabildiğiniz ve aynı zamanda ergonomik bir kitaplık, kitap severlerin en iyi dostudur diyebiliriz.

Özellikle masif yani doğal ağaçtan üretilen kitaplık modelleri son derece dekoratiftir. Doğal görünümleri ile bulunduğu alanın dekorunu zenginleştirirler. Ayrıca kitaplıklar daha modern bir dekor adına tv üniteleri ile entegre halde de üretilebilmektedirler. Biz, Crop Mobilya olarak mekanınızın ölçülerine ve tamamen sizin beklentilerinize özel olarak üretiyor ve uyguluyoruz. Kitaplık modellerimizin hiçbirinde sunta ve suntalam cinsi ürünler kullanmayıp asgari kalite olarak 1. sınıf mdf ürünler kullanmaktayız.

Mdflam kaplamalı kitaplık modelleri renk ve tasarımına birlikte karar veriyor tamamen size uygun şekilde imal ediyoruz. Eğer kitaplık modelleri için lake boyalı isterseniz zengin renk seçenekleri sunuyor, beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyoruz. Bizce kitaplık uzun yıllar kullanabileceğiniz, deforme olmayan kaliteli bir üründür. Farklı ve özgün tasarıma sahip bir kitaplık arıyorsanız tasarımcılarımızla size yardımcı olmaya hazırız. Kitaplık modelleri için üretim süresi modele göre ve iş yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu kriter siparişleriniz öncesinde herhangi bir olumsuzluk olmaması açısından sizlere tebliğ edilmektedir. Siparişlerinizi email, telefon üzerinden de bizlere iletebilirsiniz.

Comments are closed.

Post Navigation