Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Gardrop Modelleri

Yatak odalarının vazgeçilmez parçası olan modern ve klasik tarz gardrop modelleri bedrikorkmaz.com sitemizde yüzlerce model seçeneği ile sizi bekliyor. Geniş ürün koleksiyonumuz içerisinden yatak odanıza en uygun gardrop modelini seçebilirsiniz.

Evlerin vazgeçilmez eşyaları olan mobilyalar yaşamınızı ve ev düzeninize büyük katkılar sağlamaktadır. Özellikle gadroplar kıyafetlerinizi gönül rahatlığı ile saklayıp muhafaza edebileceğiniz eşyaların başında gelmektedir. Giysilerin tozlanması ve dağınıklık oluşturmasının önüne geçmenin en güzel yöntemidir gadrop kullanmak.

Yatak odanız için seçeceğiniz gardrop diğer eşyalara ve oda dekorasyonu ile tam uyumlu olarak estetik bir görüntü oluşturmalıdır. Raylı gardroplar çok daha kullanışlı olduğu için ülkemizde çok daha fazla tercih edilmektedir. Genellikle yatak odasında kıyafet değişip, bakım yaptığımız için gardroplarda boy aynaları olmasıda şarttır.

BedriKorkmaz.Com web sitemizdeki geniş ürün yelpazemizde bulunan tüm gardrop modelleri özel tasarımlardan oluşarak 1.sınıf kaliteli malzemeler ile üretilmektedir. Tercihinize göre üretimi 1.kalite mdf veya masif (gerçek saf ağaç) olarak yapabilmekteyiz. Tüm modellerimiz kendi imalatımız olduğu için model üzerinde istediğiniz değişiklikler yapılarak size özel gardrop imalatı yapabilmekteyiz. Ürülerimiz kalite standartlarına uygun ve insan sağlığını tehdit etmeyen, kanserojen madde içermeyen lake, sayarlack, kurşunsuz poliüraan boyalar ile renklendirilmektedir.

Daha fazla bilgi ve birbirinden şık, modern, klasik modellerimizi görmek için http://www.bedrikorkmaz.com/modeller/gardrop-modelleri/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bedri Korkmaz Butik Mobilya İmalatı İletişim Bilgileri;
Web Site: http://www.bedrikorkmaz.com
Email: info@bedrikorkmaz.com
Telefon: 0212 286 32 33 | Fax: 0212 286 32 47
Adres: Pınar Mh. Çamlıbel Cd. No:48/A Maslak/Sarıyer/İstanbul

Comments are closed.

Post Navigation