Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Ferforje Bahçe Kapısı

Metal Atolyesi olarak ferforje işlerinde bir çok kategoride sizlere hizmet vermekteyiz. Diğer alanlarda olduğu gibi ferforje bahçe kapısı ve normal bahçe kapısı imalatında da titiz işçilikle beraber sizlere profosyonel çalışmalar sunmaktayız. Kalite olarak 1. sınıf işçilik çıkartan firmamız sizlerin bahçelerine güzel bir görünüm katabilmek adına elinden gelenden daha da fazlasını yapabilmek için sürekli kendini güncellemekte ve usta potansiyelini yükseltmektedir.

1989 yılından itibaren işin içinde olan firmamız bahçe kapısı konusunda sizlere 10 larca model sunmaktadır. Veya evinizin çevresini kendiniz düzenliyor ve sizin tasarımınıza göre işçilik yaptırmak isterseniz bu konuda da firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bahçelerinize hem modern bir görünüm katmak hemde fonksiyonel bir bahçe kapısı istiyorsanız. Dilerseniz ferforje bahçe kapısı veya normal düz olarak bahçe kapısı üretmekteyiz. Bunların yanında fonksiyonel olmasınıda istiyorsanız yana kayar kapı veya otomatik kayar kapı imalatıda gerçekleştirmekteyiz.

Sizlerde siparişlerinizi firmamıza vermek isterseniz dilerseniz web sitemiz [ www.metalatolyesi.com ] üzerindeki modellerden seçebilirm veya kendiniz tasarlamış olduğunuz bahçe kapısı modelini e-mail üzerinden bizlere gönderebilir ve aynı yol veya telefon aracılığı ilede bizlere verecek olduğunuz siparişleri tarafımıza iletebilirsiniz. İletişim Tel: 0212 286 3233 E-mail: info@metalatolyesi.com’ dur.

Comments are closed.

Post Navigation