Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Crop Bebek Odaları

Modern beşik tasarımları çocuğunuz için özel olarak üretiliyor, uygun fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla sizlere sunuluyor. Çağın getirdiği modern bebek odası tasarımları bebeğinizin sağlığını riske atmayacak ahşap malzeme ve boya kullanarak yapılmaktadır.

Organik bebek beşiği üretiminde üst düzey kaliteyi sizlere sunan Crop Bebe 1.sınıf ÇAMSAN çifte fırınlanmış(duble ağaç) kullanmakta, bebek sağlığına zarar vermeyen su bazlı dünya markası Sayerlack ve Akzo Nobel boyalarını kullanmaktadır. Mekanik parçalarda ise Hafele ve Blum markalarıyla üretim yapan firmamız modern çağ ile birlikte gelişen bebek beşikleri tasarımlarını ve dekorasyonlarını özel olarak sizlere sunmaktadır. Ödeme konusunda diğer markalara göre ucuz bebek beşikleri fiyatları ile kesenize uygun üretimi yapan Crop Bebe ayrıca hayallerinizdeki bebek odaları tasarımlarını da sizler için tekrar dekore etmekte, odanıza özel ölçü ve hesaplamalarla üretim yapmaktadır.

Bizlere sipariş vermek için dilerseniz internet sitemiz üzerinden form doldurabilirsiniz. Aksi halde ise Telefon: 0212 286 32 33 numaramızdan veya gelipte yerinde de ürünlerimizi görebilirsiniz. Adres : Çamlıbel Cad. Fikri Sok. No:8 Pınar Mah. Maslak / İSTANBUL (istinye park A.V.M. arkası)’ dayız. Bebek odaları üretimlerimizde üretim süresi modellere göre ve yoğunluk derecemize göre değişmektedir.

Verecek olacağınız siparişlerde üretim aşaması esnasında da sizleri sipariş vermiş oldunuz mobilyaları ham halleri ile görmeye davet ediyoruz. Bu şekilde tüm üretim hatası veya o an yapmak istediğiniz değişikliklere anında müdahale edebiliyoruz. Kişiye özel bebek odası üretimimiz için geç kalmış değilsiniz. Yapmanız gereken web sitemize girip tek bir model beğenmek veya sizlerin tasarımını yapmış olduğunuz çizimleri bizlere iletmektir.

Comments are closed.

Post Navigation