Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Bebek Odası

Bebek odası dekorasyonunuzu değiştirmek yada yeni bir bebek odası dekorasyonu yapmak istiyorsanız size en modern modeller ile hizmet veren Crop Mobilya firmamızı tercih etmenizde fayda vardır. Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli malzemeler ile üretmiş olduğumuz mobilya eşyaları ile size en iyi tasarımları sumkatayız.

Ailemizin en kıymetli bireyi olan bebeklerimiz için en kaliteli malzemeler ile üretmiş olduğumuz bebek odası mobilyalarını sizin istediğiniz renk ve ölçülerde size özel tasarımlar üretiyoruz. Diğer ürünlerimizdede olduğu gibi 1.kalite mdf ve masif saf ağaç ile imalatını yaptımız mobilyalara sağlık kuruluşlarının onayladığı ve kalite standartlarına en uygun su bazlı, sayarlack, lake ve kurşunsuz poliüretan insan sağlığını tehdit etmeyen boyalar kullanarak renklendirmekteyiz.

Kız bebek ve erkek bebekler için ayrı ayrı tasarlamış olduğumuz en son moda ve trend tasarımlarımlarımız içerisinden sizin zevkinize hitap edecek bebeğinize en uygun bebek odası tasarımı mutlaka olacaktır. Yüzlerce modelimiz içerisinde size hitap eden bir model yoksa işinde uzman mimar ve tasarımcılarımız sizinle birlikte size özel bebek odası tasarımlar yapabilmektedir.

Bebek odası seçimlerinde dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise hijyen kurallarına uygun ve temizlenmesi kolay modelleri seçmenizdir. Bebeklerimizin sağlıklı bir yaşam sürmesi için sık sık temizlenmesi ve bakterilerden arındırılması gerekmektedir.

Sizde bebeğinize en uygun bebek odası dekorasyonu için bizimle iletişime geçiniz.
Site Adresimiz: http://www.cropmobilya.com
Bebek Odası Ürünler Sayfası: http://www.cropmobilya.com/bebek-odalari.html
Email Adresimiz: info@cropmobilya.com
Telefon: 0212 286 32 33 | Fax: 0212 286 32 47
Adres: Pınar Mh. Çamlıbel Cd. No:48/A Maslak/Sarıyer/İstanbul

Comments are closed.

Post Navigation