Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Bebek Odaları Fiyatları

Modern bebek odaları ile ailenizin yeni bireyine en güzel doğum sürprizini yapmak ister misiniz. Özellikle ilk bebekler için aileler çok tedirgin olur ve ilk oldukları için yeni aile bireylerine en iyisini yapmak isterler. Bu durumda ilk önce onun odasıyla başlarlar ve daha hamilelik döneminin ortalarında bebek odası hazırlıklarına koyulurlar. Bu durumda kalıcı olması açısından en zor seçilecek olan ise bebek odası modelidir. Diğer tüm eşyalarıda ona göre dizayn ederiz. BedrKorkmaz.com bebekleriniz için onlarca bebek odası modelleri mevcuttur. Bu bebek odası modelleri yaş gruplarına görede değişkenlik gösterebilmektedir. Bebek Odaları üretiminde çocuk sağlığını etkliyecek hiçbir unsur bulunmamaktadır. Bebek odası üretiminde kullanılan tüm ahşap, boya ve aksesuarlar birinci kalite ürünler olup çocuk sağlığını hiçbir şekilde etkilemezler.

Tüm bunları dikkate alarak üretimini yaptığımız bebek beşikleri aynı zamanda fonksiyonel olarakda zengin bir modifiyeye sahiptir. Bebekleriniz büyüdüklerinde beşiklerin belli bölümleri sökülerek yatak haline gelebilir. Aynı zamanda bebek odası içerisinde bulunan bebek beşikleri isteğinize göre dizayn edilir ve sallanır beşik haline getirilebilir.

Bunların yanında sizlerin sadece yapması gereken iş sitemiz üzerinde bulunan bebek odası modellerinde herhangi birini seçip içerisinde olmasını veya var olan bölümlerde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere belirtmeniz. Bu durumda mimarlarımız sizin istekleriniz doğrultusunda bebek odaları üzerinde gerekli değişikleri yapmakta ve üretime girmeden yapılan çizimde sizlerin onayı alınmaktadır. Bu sürecin devamında ise bebek odaları üretimi başlamakta ve belirtilen süre içerisinde teslimat yapılmaktadır. Teslimat süresi ise sizlerin istemiş olduğu bebek odası modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Comments are closed.

Post Navigation