Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Banyo Mobilyaları

Evlerinizin dizayn açısından en kısıtlı alanları muhtemelen banyolardır. Bu yüzden banyoları dizayn ederken en ufak santimini bile hesap ederiz. Bunun yanında banyolarda kullanılacak mobilyalarda oldukça kaliteli olan ahşaplardan oluşması gerekmektedir. Aksi takdirde mobilyaların iç kısmına su geçtikten sonra mobilya belli zaman sonra deforme olur ve kullanılamaz duruma gelebilir. Bu açıdan banyo mobilyası seçerken ahşap kalitesini ve kullanılabilirliğini en ön planda tutmak gerekir.

Aksi halde kısıtlı alan daha da kısıtlı hale gelir ve banyo içerisinden hareket oldukça zor olmaya başlayabilir. Bu açıdan banyo mobilyaları alırken belirtmiş olduğumuz hususları oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. İstediğiniz kalitede ahşap bulduktan sonra üretimi esnasında mutlaka banyonuza özel ölçülerle yaptırmalısınızki aksi durumlardan etkilenmeyesiniz. Bütün bu kriterleri dikkate aldığımızı var sayarsak BedriKORKMAZ.com’ da banyo mobilyaları için oldukça çeşitli banyo mobilya modelleri mevcut. Ahşap kaliteleri ise en üst seviyededir. Site üzerinden seçecek olduğunuz modelleri butik üretimimiz sayesinde evinize özel ölçülerle üretebilmekteyiz.

Banyo mobilyaları üzerinde kullanılan aksesuarlarda 1. kalite malzemelerden oluşmaktadır. Bunların toplamında 1. sınıf ahşap en üst kalitede boya kullanılmakta ve aynı zamanda aksesuar olarakda birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Bu tür özellikli banyo mobilyası piyasa araştırması yapıldığında bulmak oldukça zor gözükmektedir. Yapılan üretimlerde bu denli kaliteli malzemeler kullanıldığı takdir banyo mobilyaları ömrü uzar ve kısa sürede dizayn etmiş olduğunuz banyolarınızın mobilyalarını yeniden değiştirmek zorunda kalmazsınız.

BedriKORKMAZ.com üzerinden seçecek olduğunuz banyo mobilyaları iş yoğunluğu ve seçmiş olduğunuz model açısından üretim süresinde değişiklik gösterebilmektedir. Sizlerde banyo mobilya modellerimizden herhangi birini sipariş vermek isterseniz tek yapmanız gereken siteye girip bir banyo mobilya modeli seçmektir. Siparişlerinizi telefon, e-mail veya ofisimize gelerek yüz yüze görüşmelerde bizlere iletebilirsiniz.

Comments are closed.

Post Navigation