Koltuk Takımları Koltuk Takımları ve Fiyatları

Category Archives: Ferforje Yatak

Ferforje Karyola

Yatak odaları ev içerisinde en özenle ve dikkatle düzenlenmesi gereken odalardan biridiri. Odada bulunan tüm eşyalar ve diğer dekorasyon ürünleri ile duvar boyaları kısacası herşey birbirine uyumlu olmalıdır. Ulus olarak yatak odası dekorasyonlarında genel olarak ahşap eşyaları daha çok tercih etmekteyiz.

Son zamanlarda ahşap eşyaların yanı sıra ferforje karyola yataklarıda tercih edilmeye başlanmıştır. Ferforjenin otantik görünümü ile odalar çok daha güzel bir havaya bürünebiliyor. Tek kişilik yada çift kişilik olarak üretilen karyolalar hem ebevyn hemde genç odaları içinde kullanılabilmektedir.

Ahşapa nazaran çok daha uzun ömürlü olan ferforjeli karyola modelleri ekonomik yöndende avantaj sağlamaktadır. Çizilmesi ve deforme olması çok daha zor olan ferforje karyolalar uzun ömürlü kullanım için en idealler arasında yer almaktadır. Crop Mobilya kendisini ferforje eşya imalatı konusundada ispat etmiş bir firma olarak karyola üretiminede kendi profesyonel özel tasarımları ile devam etmektedir.

Sizde ferforjenin şık görünümü ile otantik bir oda dekorasyonu yapmak istiyorsanız ferforje karyola modellerimize mutlaka göz atmalısınız. Dilerseniz size özel modeller ortaya çıkarabilir ve size özel ölçülerde karyola üretebiliriz.

Crop Mobilya İletişim Bilgileri;
Site Adresi: www.cropmobilya.com
Mail Adresi: info@cropmobilya.com
Telefon: 0212 286 32 33 | Fax: 0212 286 32 47
Adres: Pınar Mh. Çamlıbel Cd. No:48/A Maslak/Sarıyer/İSTANBUL

Ferforje Yatak Odası Başlıkları

Evinde değişik ve otantik görünüm düşkünü olanların vazgeçilmezi ferforje ile tasarlanmış eşyalar artık Crop Mobilya kalitesi ile üretilmektedir. Modern çağın tasarımları ile ferforjenin otantik görüntüsü birleşerek son derece şık ferforje yatak odası dekorasyonları ortaya çıkmaktadır.

Ahşap ile üretilen yataklara nazaran çok daha uzun ömürlü olan ferforje yatak modelleri ekonomik olarakta size katkı sağlamaktadır. 1. sınıf ham demirin işlenmesi ile elde edilen ferforjeler ile tasarlanan yataklar odanızın dekoruna uygun olarak şekillendirilip boyanarak odanıza uyumlu hale getirilmektedir.

Ahşapa göre deforme olması çok daha zor olan ferforje yatak başlıkları sayesinde artık uzun ömürlü yatağınız olacak. CropMobilya.Com mobilya üretim, pazarlama ve tasarımları konusunda pazarında güven kazanmış olmanında vermiş olduğunu güven ile ferforje yatak ürtiminide hedeflerinin arasına katmış bulunmaktadır.

Mobilya üretiminde gösterdiği üstün kalite ve müşteri memnuniyetini aynı şekilde ferforje eşyalar üretimindede hedef alan cropmobilya.com üretim ve tasarlamalarına ara vermeden devam etmektedir. Sizde CropMobilya ile otantik bir ferforje tasarımlı yatak odası sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizde bulunan ferforje yatak modellerine göz atıp bir karar vermeniz olacaktır. Sitemizde yer alan modellerimiz zevkinize hitap etmiyor ise size özel tasarımlar yapabileceğimizide lütfen unutmayınız..

Crop Mobilya İletişim Bilgileri;
Web Site: http://www.cropmobilya.com
Email: info@cropmobilya.com
Tel: 0212 286 32 33 | Fax: 0212 286 32 47
Adres: Pınar Mh. Çamlıbel Cd. No:48/A Maslak/Sarıyer/İstanbul

Ferforje

Ferforje sanatı esas olarak Fransa dan yaygınlaşmış bir sanattır. Fransızcada Fer forgé olarak adlandırılır ve demir dövme anlamına gelmektedir. İsmindende anlaşıldığı gibi ham maddesi demirdir. Demir eriyecek kadar yüksek ısıda eritilip kalıplarda veya dövülerek şekillendirilmektedir. Teknolojinin yetersiz olduğu geçtiğimiz çağlarda ferforje sanatı ustaların marifetleri elleri ile üretilmekteydi. Teknolojinin ilerlemesi ile artık ferforje imalatı ve modelleme işlemlerini makineler ele almış durumda.

Ferforjenin çokca tercih edilmesinin başlıca nedenleri şüphesizki zerafeti, güvenli, dayanıklı, uzun ömürlü ve bakımı kolay olmasıdır. Ferforjenin bir çok kullanım alanı ve amacı vardır. Hem süsleme hemde güvenlik amacı ile mekanlarda sık kullanılmaktadır. Plastik veya ahşapa göre çok daha dayanıklı, ekonomik ve uzun ömürlü olduğu için en çok ferforje tercih edilmektedir.

Ferforje ile yapılabilecek bazı uygulamalar;

 • Balkon Korkuluğu
 • Bahçe Korkuluğu
 • Duvar Korkuluğu
 • Ferforje Sehpa
 • Ferforje Yatak
 • Ferforje Merdiven
 • Yangın Merdivenleri
 • Pencere Korkulukları
 • Bahçe Kapısı (Otomatik Kayar Kapı) ve sıralayamadığımız bir çok kullanım alanı vardır.
 • Sizde ferforje büyüsü ile ev, işyeri, okul, hastane, bahçe vs. gibi mülklerinizin balkon cam kapı bahçe güvenliklerini alabilmek ve dış görünümünü güzelleştirmek istiyorsanız metalatolyesi.com hizmetinizdedir.

  Yoga Mimarlık kuruluşu olarak hizmet veren metalatolyesi.com sitemiz İstanbul ve çevre illerinde bir çok ferforje imalatı işleri yaparak piyasada önemli bir güven elde etmiştir. Sizde bu güveni ve ferforje sanatına sahip olmak istiyorsanız sitemizdeki iletişim sayfasından bize mesaj gönderebilirsiniz.

  Site Adresi: http://www.metalatolyesi.com

  Ferforje Yatak Başı

  Evinizin dekorasyonunu yeni yapıyor ve değişmek istiyorsanız ve ahşap mobilyadan sıkıldıysanız ferforje takımlar tam sizlere göre olacaktır. Yatak odalarınıza farklı bir hava katmak isterseniz Metal Atolyesi olarak bunu sizler için yapmaktayız. Yıllardır sizlere ferforje ve demir doğrama işleri için hizmet vermekte olan atolyemiz, sizlere yeni ve günümüzde en çok tutulan ferforje yatak başlarınıda üretmemktedir. Odanıza farklı bir hava katacak olan ferforje yatak modelleri oldukça modern bir görünümü odanıza katacaktır.

  Üretim olarak çok titizlikle imal edilen ferforje yatak başlıkları, çeşitli deforme olan bölümler için önlemin koruyucu boya ile almaktadır. Ferforje yatak üzerine yapılan bu boya sayesinde hemde çürüme gibi olumsuzlukları rahatlıkla ortadan kaldırmakta ve sizleri kötü bir görünümden kurtarmaktadır. Sizlere ferforje yatak veya ferforje yatak başlığı yaptırmak isterseniz. Ferforje yatak başlıkları sayfamızı ziyaret ederek dilediğiniz modelin siparişini verebilirsiniz.
  Ferforje yatak üretim süreleri modellerine göre değişim göstermektedir. Sizlerde sipariş vermek için 0212 283 32 33 nolu telefondan bizlere ulaşabilir ve dilediğiniz ferforje yatak siparişini verebilirsiniz. Metal Atolyesi İstinye Park AVM arkası Maslak / İstanbul’ da . . .